7/18/2013

Świeży oddech - ważna sprawa :)

 Tak wyglądała całość mojej przesyłki ,którą otrzymałam już jakiś czas temu .

Dzisiaj napiszę troszkę na temat świeżości ,lecz nie ciała ,a oddechu ,czyli pielęgnacja jamy ustnej za pomocą odświeżacza - Air Lift Spray od AtosMM .Opis produktu według producenta : 
Air-Lift Mouth Spray - odświeżacz jamy ustnej. Zwalcza lotne związki siarki, eliminując źródło nieświeżego oddechu – halitozę.
Opatentowana mieszanka oliwy z oliwek, oraz innych śródziemnomorskich olejków, działa jako środek hamujący powstawaniu nieprzyjemnego zapachu z ust, likwiduje nieprzyjemny oddech natychmiast po rozpyleniu w jamie ustnej. Zawiera ksylitol, nie zawiera alkoholu. Zapewnia dyskretny komfort przy każdym pocałunku. Odświeżacz posiada małe, bardzo wydajne opakowanie.

                                                                        SKŁAD
                                                                         
 Moja opinia :
Faktycznie jest tak z tym produktem,że działa odżwieżająco od razu po użyciu i natychmiast cieszę się ze świeżego oddechu,który może nie utrzymuje się jakoś bardzo długo,lecz mam air-lift zawsze przy sobie ,z racji działania oczywiście ,jak również  bardzo wygodnego i małego opakowania - czuję się dzięki niemu komfortowo w każdej sytuacji :)

Zapach/posmak jest w głównej mierze miętowy ,dosyć mocny tuż po użyciu ,pózniej staje się łagodniejszy w smaku i odczuwalna jest jedynie przyjemna świeżość w jamie ustnej - i o to chodzi .Kolejna zaleta to taka,iż nie zawiera alkoholu .

Dobrze się dozuje ,jedno psiknięcie zdecydowanie wystarcza do jednorazowego użycia dla mnie .
Pojemność to zaledwie :6,25 ml,lecz produkt jest mimo to wydajny,myślałam,że po kilku użyciach odświeżacz "sięgnie dna",lecz tak nie jest a sądząc po odgłosie w wnętrza opakowania jest jeszcze spora ilość płynu .

Cena 15 zł.
                       A oto inne "wspomagacze" świeżego oddechu,które poznałam .


   Dezodorująca guma do żucia air-lift ,w smaku mięta z dodatkiem delikatnych ziół oraz kapsułki air -lift,według mnie,sprawdząja się w użyciu  fajnie ,odświeżająco działają .Miałam jedynie próbkę,więc nie wiem ,jak się sprawdzają ,przy dłuższym użyciu.

                                    Wewnątrz gumy skrywa się zielonkawy,ładny kolor .
                      
     Więcej na temat tych produktów oraz innych można dowiedzieć się  >TUTAJ< .

6 komentarzy: