11/16/2012

Pomadka,Bourjois Rouge Edition - recenzja :)


W moim posiadaniu znalazła się pomadka Bourjois z serii Rouge Edition o odcieniu Orange pop-up nr 09,której kolor nie będzie się na pewno nikomu kojarzył z nudą,czy brakiem wyrazistości,gdyż ma bardzo ciekawy - oczywiście jak nazwa już sama na to wskazuje - pomarańczowy .

Szminka ta nie posiada wyrazistego i wyczuwalnego zapachu ,jest jedynie taki lekki kosmetyczny raczej-  dla mnie w sam raz. Trwałość koloru to zdecydowany jej atut a dodatkowo super nawilża,dzięki czemu usta nie są wysuszone,lecz miękkie i zadbane. Tuż po nałożeniu - jest to wyrazisty pomarańczowy kolor, wytrzymuje wiele godzin na ustach i idealnie się prezentuje.

Opakowanie ma bardzo fajne,eleganckie i z dobrym zamknięciem.

Najbardziej mnie zainteresowało to,iż w zależności od właścicielki ust, ,uzyskuje się podobny,chociaż nie identyczny efekt końcowy , dzięki liczbie warstw mam wtedy tak jakby kilka odcieni tej pomadki - tuż po nałożeniu na moich ustach jest intensywny pomarańcz a po kilku godzinach zmienia się delikatnie w inny odcień-pomarańcz z różem-to jest bardzo intrygujące i ciekawe.
                     
 Tutaj widać różnorodność koloru - to zdjęcie jest zrobione przy sztucznym świetle i widać idealny odcień pomarańczowy.A tutaj przy dziennym świetle na moich ustach kolor się zmienia - niby pomarańczowy ,lecz nie tylko,jest w nim nuta jakby różu...:)
Jest to rewelacyjna szminka dla miłośniczek zabawy kolorem - cieszę się ,że mogłam ją poznać :)

10 komentarzy:

 1. Ładny, ale ja wolę bardziej naturalne kolory.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielka Kotosowa - w takim razie na pewno znajdziesz też swój ulubiony bo inne kolory tych pomadek są piękne również :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja kupiłam 04 Rose Tweed od razu jak tylko pojawiły się w sprzedaży ;)
  Te bardziej stonowane kolorki mają numerki 03, 04 i 07 ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te stonowane kolorki mnie kuszą też bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mam, też mam! :) ale wybrałam sobie odcień nr 15 - bardziej czerwony. Fantastyczna szminka :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja przymierzam się do zakupu; mam na oku 4 i 17

  OdpowiedzUsuń