11/20/2015

INVEO, naturalne serum odbudowujące i odżywcze do rzęs - efekty stosowania.

Jak już wspominałam w pażdzierniku, zostałam wybrana za pośrednictwem Trusted Cosmetics do zapoznania się z tym ciekawym dla mnie produktem  .

Dzisiaj mija już ponad 5 tygodni od mojego pierwszego użycia tego serum.

Jakie są efekty ? Zapraszam na moje obserwacje :)


To, że nie podrażnia moich oczu, ani nie uczula, co jest zresztą bardzo ważne, aby kuracja powiodła się pisałam już wcześniej .

 Informacje o produkcie :
"Naturalne serum odbudowujące do rzęs oparte na ekstraktach roślinnych i peptydach miedziowych.


Opakowanie zawiera 3,5 ml produktu.
 Bogata kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych – m.in. z kiełków  soi, pszenicy, ekstraktu  z żeńszenia, gotu koli,  bajkaliny oraz  kompleksu peptydowego z miedziąwzmacnia strukturę rzęs i uelastycznia je zapobiegając uszkodzeniom. Stymuluje ich regenerację oraz wzrost.

 Serum polecane jest do  pielęgnacji  kruchych, wypadających, przerzedzonych i osłabionych rzęs ale również  do utrzymywania  ich w doskonałej kondycji."

Zacznę od tego, iż moje rzęsy mało kiedy są piękne i gęste...taki efekt mogę uzyskać jedynie wtedy, gdy działam coś w tym kierunku i wspomagam rzęsy np takim produktem.

 Zdaję sobie sprawę z tego, iż co jakiś czas rzęsy potrzebują "wymiany" i wypadają po prostu, więc stosując nawet takie kuracje nie będą ona " na zawsze", trzeba je powtarzać co jakiś czas, wtedy efekty będą trwalsze :)

  Już po pierwszym tygodniu stosowania dały się zaobserwować maluteńkie, nowe rzęski, które z dnia na dzień rosły sobie powolutku i rosną nadal .
To sprawiało, że nowe rzęsy stawały się z dnia na dzień mocniejsze, bardziej gęste. Oczywiście efekt nie był od razu widoczny, na to potrzeba troszkę czasu. 


      Teraz czas na efekty wzrokowe .
 Najpierw rzęsy przed stosowaniem serum, nie były one w najlepszej kondycji, co widać . Rzęsy bez tuszu po kuracji 5 tygodniowej, malutkie rzęsy nadal rosną, chociaż ich nie widać .

... tutaj delikatna warstwa tuszu na rzęsach.
 Oczekiwałam, aby nowo rosnące rzęsy były gęściejsze i chociaż troszkę dłuższe i to się spełniło .

Po ponad miesiącu stosowania serum zauważalny był dopiero już w większym stopniu ten pożądany efekt ładniejszych rzęs.
 Myślę,że jeszcze ich wzrost będzie trwał jakiś czas, gdyż moja kuracja będzie kontynuowana nadal :)Na blogu marki INVEO można przeczytać również o innym dostępnym w ofercie serum .


Pozdrawiam.

16 komentarzy:

 1. U mnie serum Inveo hypoalergiczne też przyniosło owocne efekty:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również zauważyłam efekty u siebie :) aż nie mogę się nacieszyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszy efekt widać po 6 tygodniach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U Ciebie widać całkiem fajne efekty, u mnie na zdjęciach praktycznie ich nie widać, choć patrząc w lustro widzę różnicę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zawsze należy poczekać ja używam już drugie opakowanie serum floslek i po pierwszym miesiącu nie wiele się zmieniło ale po 3 to już miałam rzęsy do nieba

  OdpowiedzUsuń
 6. Efekt zauważalny, to na pewno. Widać, że kuracja jest bardzo skuteczna.

  Pozdrawiam!
  Brzydki Ptak

  OdpowiedzUsuń
 7. ooo efekt bardzo widoczny - super :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super efekt, zauważyłam podobny u siebie ;)

  OdpowiedzUsuń