8/10/2017

Zdrowie w szklance - Nopalinia Max .

Poznałam już i pisałam o pysznych kawach i herbatkach z tearebels.pl . Dzisiaj przedstawiam inny produkt, który stosuję już jakiś czas. 

Wracając jednak do tematu i dzisiejszego produktu, jaki chcę przedstawić to jest on ważny dla osób, którym jest bliska aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie oraz oczywiście chęć zgubienia kilku kilogramów :) Przedstawię dzisiaj preparat, który jest w 100% naturalny, pomaga przy odchudzaniu i przyspiesza metabolizm a jest nim Nopalinia Max oferowana przez tearebels.pl.   Nopalinia Max...cóż to jest ? 

NOPALINIA MAX to w pełni naturalny środek w proszku wspomagający odchudzanie i metabolizm oraz wspierający kontrolę apetytu. Formuła produktu została starannie skomponowana pod względem składników i proporcji tak, by oddziaływać na główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie jelit oraz spalanie tłuszczów i węglowodanów. 

 Produkt występuje w postaci naturalnego proszku – unikalnej mieszanki najwyższej jakości ziaren i wyciągów roślinnych.
Jak stosować?  1 łyżkę stołową Nopalinii Max należy wymieszać z 1 szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut, następnie wypić. Ja troszkę modyfikuję ten przepis i stosuję mniej wody, wypijam nie na raz, lecz w trakcie popijam sobie sokiem, aby polepszyć smak, gdyż Nopalinia Max ma smak jak dla mnie zbóż, taki trochę ziołowy i "zielony". Pod wpływem wody lekko pęcznieje, lecz nie zmienia raczej swojej objętości . Wypicie tego nie jest zbyt trudne, aczkolwiek trzeba się do tego przyzwyczaić i "dojść do wprawy" wybierając odpowiednią dla siebie opcję z czym chcemy zmieszać tą łyżkę stołową proszku Nopalinii .


Nopalinię Max należy przyjmować dwa razy dziennie przed śniadaniem i kolacją. Nie wiem, czy większość osób, lecz na pewno wiele osób z grona moich znajomych chciałoby pozbyć się zbędnych kilogramów. Ja oczywiście również dążę do tego. Lato sprzyja wszelakim aktywnościom i ćwiczeniom, chociażby takim na świeżym powietrzu. Jak wiadomo "ruch to zdrowie". Jednak gdy istnieje możliwość skorzystania dodatkowo z produktu, który może dobrze wpłynąć na te moje dążenia "wagowe", myślę , że warto wypróbować i skusił mnie ten produkt jakim jest Nopalinia Max. Ścisłych diet nie stosuję, lecz staram się mądrze odżywiać.
Efekty. Jak już wspomniałam diety nie stosuję, ruchu mam pod dostatkiem. Sezon sprzyja do jedzenia wszelakich owoców i warzyw, więc korzystam z tych dobrodziejstw.

Nie ważyłam się przed rozpoczęciem kuracji Nopalinią Max, która trwa już dużo ponad miesiąc, jednak początkowo picie tego produktu nie było regularne u mnie. Potrzebowałam kilku prób, aby póżniej bez problemu wypijać jednorazową dawkę tego naturalnego suplementu. 

Staram się też pamiętać o piciu minimum 8 szklanek wody dziennie, co przy upałach nie jest problemem. Zjadanie 5 posiłków to też ważna zasada , zaś z regularnym ruchem jest jak najbardziej w porządku u mnie.


Stosując się do zaleceń nie odczuwam ciągle głodu, czuję się jakby lżejsza a  jelita pracują prawidłowo i cieszy mnie to. 

Na stronie www.nopalinia.pl można dowiedzieć się więcej o tym produkcie, dawkowaniu oraz można zakupić ten produkt.

Pozdrawiam .

5 komentarzy: