12/20/2012

Kolorowa odżywka do paznokci - Micro Cell .

Kolorowa odżywka Micro Cell 2000  to piękne kolory na paznokciach i ich zdrowy wygląd .Takie są właśnie moje paznokcie dzięki tej odżywce ,posiadam odcień - Violet Touch.Delikatny fiolet,piękny i zarazem skromny .
Dla mnie i zapewne i dla wszystkich osób,które znają ten produkt ,bardzo fajne jest to,że ta odżywka łączy w sobie cechy lakieru do paznokci i produktu wzmacniającego, czyli jakby 2w1,bardzo lubię takie produkty ,nie muszę się martwić o dodatkową pielęgnację a paznokcie pięknie wyglądają.


 Jednocześnie są one pod precyzyjną ochroną odżywki ,która wygląda jak piękny lakier.Wzmacniane są również,wspierany jest ich intensywniejszy wzrost,widać,że stały się twardsze i mniej podatne na uszkodzenia - takie cechy produktu to sama radość .
Jak widać na zdjęciach buteleczka jest bardzo ładna i elegancka a jej zawartość to 11 ml produktu,który szybko schnie a ja szybko mogę wrócić do moich obowiązków dziennych .Fajny pędzelek sprawia,że dobrze i równomiernie rozprowadza się na paznokciach .Nałożenie jednej warstwy to widoczny delikatny fiolet ,natomiast dwie zapewniają większe krycie i paznokcie nie są już takie bezbarwne.
Gdy ktoś chce poznać inne propozycje to ma ogromny wybór,gdyż kolorowa odżywka dostępna jest  w  11 przepięknych kolorach.Uważam,że ten produkt jest bardzo pomocny w walce o piękno paznokci i ich idealny wygląd .Oczywiście efektów nie widać po pierwszym użyciu ale po kilkunastu użyciach efekty są naprawdę zadowalające.Trwałość i długie utrzymywanie się odżywki na paznokciach to kolejne zalety.Również zapach bardzo mi się podoba,jest on inny niż znam ze "zwykłych " lakierów - ten jest delikatny i przyjemny.
Fajne jest to,że od razu po nałożeniu na paznokcie mam piękny kolor a  odżywka działa dobroczynnie na stan paznokci.Chyba każdego zadowoli taki produkt - mnie bardzo :)

7 komentarzy:

 1. Śliczny kolor, najbardziej mi przypadł do gustu z całej gamy kolorystycznej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe połączenie - coś dobrego (odżywka) i ładnie wyglądającego (kolor) :) Nie widziałam tej odżywki u mnie, muszę się rozglądnąć:)

  Przy okazji chciałabym Cię serdecznie zaprosić do mojego rozdania blogowego, więcej info: http://sayonaramoose.blogspot.com/2012/12/rozdanie-rozdanie-rozdanie-rozdanie.html
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorek piękny, w życiu nie powiedziałabym że to odżywka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam na nią ochotę, szkoda że jest taka droga...:P

  Wesołych Świąt,
  dużo uśmiechu,
  miłości, radości,
  szczęścia i wrażliwości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna recenzja,szczerze to nie widziałam tych odżywek

  OdpowiedzUsuń