9/15/2016

Wzorowa Łazienka - 3 edycja akcji marki Domestos.

Witam,
Dzisiaj bardzo ważny temat, z którym stykają się rodzice uczniów, chodzi o łazienki w szkołach.
Te łazienki ze zdjęć poniżej już swoim pięknym wyglądem cieszą oko i sprawiają, że każde dziecko na pewno chętnie skorzysta z niej.

  Te piękne widoki to właśnie rezultat poprzedniego projektu , który  ponownie ruszył.
Jest to już 3 edycja tej akcji  marki Domestos .
Łazienka w szkole to ważna sprawa... chociaż w sumie nie jest fajne, że w wielu szkołach dziecięce łazienki są jeszcze niestety zaniedbane.

Trudno nie zgodzić się, że szkolne toalety nie świecą przykładem. Ten stan rzeczy dostrzegają nie tylko dorośli, ale i dzieci. Ja sama zaglądając do łazienki, z której w szkole/przedszkolu korzysta moja córka nie mogę napisać, że jest to łazienka typowa dla dzieci...kolory ponure, smutne takie .Na szczęście papier zazwyczaj jest ;)


Dzięki marce Domestos 12.09.2016 r. rozpoczęła się już 3 edycja akcji Wzorowa Łazienka.

Ogólnie ta akcja jest to ogólnopolski konkurs, w którym jedna ze szkół podstawowych otrzyma możliwość przemiany swojej łazienki, a 200 kolejnych zostanie wyposażonych w środki czystości. 
Jest to także kampania edukacyjna, która ma nauczyć dzieci podstaw higieny. To bardzo ważne, by nasze dzieci uczyły się prawidłowych zachowań nie tylko w domu, ale i w szkole. 

W konkursie mogą bezpłatnie wziąć udział szkoły podstawowe, które zostaną zarejestrowane przez dyrektorów i wykonają zadanie, polegające na przedstawieniu przez uczniów graficznej interpretacji hasła „Wzorowa Łazienka”. Szkoły będą dodawać prace do przypisanych im galerii, na które następnie będą mogli głosować internauci. Wygrają szkoły z największą ilością głosów. 
                              
                                        
Ja na pewno będę zaglądać na stronę z konkursem i oddam swoje głosy :)


Moja szkolna łazienka nie była idealna, minęło sporo czasu i łazienka mojej córki  w przedszkolu też taka nie jest...niestety. Cieszy jednak fakt, że powoli wszystko idzie ku lepszemu, chociażby nawet poprzez takie fantastyczne akcje.

 Jak wskazują badania, o których więcej poczytacie na stronie akcji, poziom czystości szkolnych toalet łagodnie mówiąc jest niezadowalający.      Prawda,że pięknie wyglądają zmienione łazienki ze zdjęć ? Nowe łazienki są nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne i na pewno uczniowie cieszą się z nich .

Więcej informacji znajdziecie na stronie:


Na YouTube:

Na Facebook: Uwaga! Każdy może pomóc!

Część dochodu ze sprzedaży produktów Domestos w miesiącach wrzesień i październik zostanie przeznaczona na remonty dla następnych szkół, które zajmą kolejne miejsca w głosowaniu.


Warto o tym pamiętać robiąc zakupy w pobliskim sklepie.

Z tego co się orientuję szkoła córki nie bierze udziału w konkursie, a Wasza ?Do dzieła wszyscy chętni i zainteresowani :)

Pozdrawiam.

2 komentarze:

  1. Bardzo fajna akcja :D Te zmienione łazienki- wow :D Rewelacja :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna akcja:) A odnowione łazienki robią wrażenie:)

    OdpowiedzUsuń