10/26/2016

Dove - seria Quench Absolute i inne produkty do pielęgnacji włosów.

Witam,
Chciałam dzisiaj przybliżyć produkty z najnowszej oferty marki Dove do pielęgnacji włosów. Jest to seria Dove Advanced Hair Series oraz inne produkty, które poznałam w ostatnim czasie .

Zacznę od serii Quench Absolute do pielęgnacji włosów falowanych i kręconych.
Zestaw do włosów kręconych został wypróbowany przez dwie osoby . Jedna z nich, czyli ja mam włosy ani idealnie proste, ani kręcone, są one niesforne zazwyczaj i tylko fajne produkty potrafią je ujarzmić. 

Druga osoba, która poznała te produkty posiada dłuższe włosy o fajnym, naturalnym skręcie i gdy zobaczyłam efekt końcowy przy użyciu Quench Absolute do pielęgnacji włosów falowanych i kręconych, od razu rozmarzyłam się o moich włosach i ich fajnym skręcie. Dosyć długo noszę się z zamiarem udania się do dobrego fryzjera i zrobieniu sobie " trwałych loków" . 
Gdy spełnię to moje "chciejstwo" na pewno ponownie sięgnę po te produkty, gdyż naprawdę są świetne dla włosów falowanych i kręconych.  

Jaki był ten efekt na włosach falowanych i tych bez fali ?

Bardzo ładny skręt naturalnych loków, włosy lekkie, dobrze układające się i bez oznak przesuszenia. 

Na moich włosach, które są naturalnie mało kręcone, zauważyłam jednak tuż po umyciu delikatne fale, lecz po rozczesaniu zniknęły, co było do przewidzenia ;) Mimo to moje włosy fajnie wyglądają po stosowaniu tych produktów, są delikatne, miękkie, bez przesuszenia i ładnie pachną przez dosyć długi czas .


 Szampon Quench Absolute

Opakowaniem szamponu jest  miękka tuba o pojemności 250 ml z zamknięciem na >klik<Design opakowań tej serii produktów jest subtelny i ładny zarazem .

Szampon pachnie bardzo przyjemnie i przez jakiś czas po umyciu jest wyczuwalny na włosach. 
Moje włosy dzięki niemu są  dobrze oczyszczone, gładkie, zadbane . Osoby o naturalnie kręconych włosach mogą liczyć też na fajny skręt włosów i sprężystość uzyskanych loków .


Konsystencja szamponu jest dosyć gęsta. Ładnie pieni się na włosach, dla moich włosów do ramion wystarczy niewielka ilość szamponu do jednorazowego użycia.
 Odżywka Quench Absolute

Odżywkę o pojemności 250 ml otrzymujemy również w miękkiej tubie zamykanej na klik.
Konsystencja odżywki jest gęściejsza od szamponu, lecz jej konsystencja jest raczej delikatna, kremowa.

Nie spływa ona z włosów i fajnie się ja nakłada dzięki temu. Zapach taki sam, jak w przypadku szamponu - przyjemny i dosyć długo wyczuwa się go potem na umytych włosach.
Jest to dopełnienie pielęgnacji, jaki daje szampon... włosy stają się jeszcze bardziej miękkie i przyjemne w dotyku, nie brak im też gładkości. Serum Quench Absolute

 Serum o pojemności 100 ml mieści się w butelce , która posiada pompkę, która pozwala wydobyć odpowiednią ilość produktu .

Konsystencja serum jest lekka, kremowa, z łatwością rozprowadza się po włosach.Serum zapewnia natychmiastowe odżywienie włosów, włosy falowane stają się też sprężyste i bardziej podatne na skręt.
Tak fajnie działają te produkty na moje i nie tylko moje włosy :)

 Poznałam oprócz zestawu do włosów kręconych inne produkty, o których chciałam wspomnieć .
 Jest maska i produkty z olejkami do różnych rodzajów włosów, czyli wszystko, co potrzebują moje włosy jesienią i zimą też, gdyż wtedy właśnie muszę bardziej o nie zadbać, aby ich kondycja nie pogorszyła się.
 Polubiłam kosmetyki z naturalnymi olejkami, które świetnie pielęgnują włosy i zazwyczaj stosuję je z wielka radością jedynie na końcówki włosów, które mam przesuszone i te produkty sprawiają, że problem ten znika . Może nie znika od razu, lecz po umyciu i zastosowaniu tych produktów na pewno włosy lepiej wyglądają i lepiej układają się.

 Zaciekawił mnie bardzo ten krem BB do włosów dojrzałych, gdyż z kremów BB znałam jedynie te do twarzy ;)
Wszystkie produkty są według mnie godne uwagi dobrze działają na moje włosy. Ciekawa jestem, które produkty znacie "osobiście" ? 

Pozdrawiam.

6 komentarzy:

 1. Miałam tej olejek do włosów i bardzo miło sobie go wspominam, jego wydajność jest bardzo duża !

  OdpowiedzUsuń
 2. Już dawno nie miałam kosmetyków Dave

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zaczynam poznawać bliżej dove :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam tę niebieską serię ;) Fajna była!

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię kosmetyki Dove do włosów :)

  OdpowiedzUsuń