10/10/2016

Veera troszczy się o moje nogi .

Witam 
Dzisiaj napiszę więcej o leczeniu stopniowanym uciskiem, czyli o kompresjoterapii.
 
Znam już kilka produktów tej marki, dzisiaj napiszę o kolejnych, które goszczą na moich nogach tej jesieni . Są to dwa produkty Veera przeciwżylakowa .

 Veera Przeciwżylakowa to linia produktów stosowana w profilaktyce przeciwżylakowej, Stopniowana kompresja, testowana klinicznie zapewnia skuteczną terapię. Żylaki kończyn dolnych  są najczęstszą postacią kliniczną zespołu patologicznych zmian w obrębie żył kończyny dolnej, szerzej określanej jako przewlekła niewydolność żylna .
 To trwałe, patologiczne poszerzenie żył przybierające kształty sznurów, kłębków czy uwypuklonych, workowatych splotów . Aż strach o tym myśleć...
 W początkowym stadium choroby żylaki mogą nie powodować żadnych dolegliwości i klinicznych objawów

 Innym charakterystycznym objawem są pajączki żylne (teleangiektazje), powstałe w wyniku poszerzenia światła drobnych naczyń.
Wraz z postępem choroby zaczynają się pojawiać dolegliwości bólowe, poczucie dyskomfortu i ciężkości nóg, pulsowanie i pieczenie chorej kończyny, uciążliwe nocne kurcze nóg oraz tzw. zespół niespokojnych nóg.

Niezwykle ważne jest odpowiednie leczenie żylaków na nogach  oraz oczywiście przeciwdziałanie postępowi choroby. Leczenie możemy podzielić na zachowawcze i chirurgiczne.
 Metoda leczenia stopniowanym uciskiem czyli kompresjotereapia jest bardzo pomocna, właśnie produkty Veera są takim "lekarstwem" na tą przypadłość, jaką jest u mnie "zmęczenie " nóg.

Znam tą metodę, gdyż sama stosuję ją już od jakiegoś czasu.
 Mój lekarz póki co sugeruje właśnie kompresjoterapię czyli noszenie specjalnych rajstop przciwżylakowych .

Takie produkty, o których dzisiaj napiszę mają za zadanie przeciwdziałać postępowi choroby i sprawiają ogromny komfort nogom.Mając naście lat nie myślimy raczej o tym problemie, lecz z czasem ... możemy zauważyć na nogach niebieskie niteczki...czyli tzw. pajączki, które sugerować mogą problemy wydolnościowe żył...tak właśnie jest i w moim przypadku.


 Pończochy samonośne UNISEX 140 den mikrofibra
I stopnień ucisku 18-21 mmHg
Eleganckie pończochy kompresyjne z mikrofibry, niezwykle miękkie i przyjazne dla skóry.
Testowanym klinicznie, ze stopniowanym uciskiem, zaznaczoną piętą gwarantują skuteczność działania. NOWOŚĆ! Wyprodukowane w technologii Silver+, zawierają jony srebra.


 Rajstopy Veera spełniają oczekiwania współczesnej kobiety:
         SĄ BARDZO TRWAŁE – dzięki specjalnemu splotowi nie lecą w nich oczka, nie musisz więc brać ze sobą
zapasowej pary w torebce, na wszelki wypadek
        DBAJĄ O ZDROWIE TWOICH NÓG – dzięki nim nawet po całym dniu nie czujesz ciężkości i zmęczenia nóg, wspomagasz swoje krążenie, zapobiegasz pojawieniu się pajączków
        MODELUJĄ SYLWETKĘ – abyś zawsze czuła się komfortowo i pewnie            ZAWIERAJĄ JONY SREBRA – po całym dniu nie będziesz myślała o tym, żeby jak najszybciej ściągnąć rajstopy, bo przez cały czas czujesz się w nich świeżo         ZACHOWUJĄ SWOJE WŁAŚCIWOŚCI PRZEZ CO NAJMNIEJ 6 MIESIĘCY – dzięki temu robisz to, co lubisz
najbardziej: pierzesz i ubierasz, pierzesz i ubierasz… i tak przez długi czas :)
    SĄ ELEGANCKIE – pomimo cennych właściwości zdrowotnych, produkty marki Veera nadal wyglądają jak klasyczne rajstopy, więc możesz nosić je codziennie i do każdej stylizacji.
 Tak wyglądają przy dużym rozciągnięciu ich . Są one wytrzymałe, chociaż wiadomo, że nie ma nic na wieczność i wszystko ulega zniszczeniu. U mnie elementem, który "popsuł" się najpierw w innej wersji rajstop tej marki było rozprucie/przetarcie na dużym palcu .

 Pończochy dobrze trzymają się nogi .
 Rajstopy 140 den mikrofibra
I stopnień ucisku 18-21 mmHg
Eleganckie rajstopy kompresyjne z mikrofibry, niezwykle miękkie i przyjazne dla skóry.
Testowanym klinicznie, ze stopniowanym uciskiem, zaznaczoną piętą gwarantują skuteczność działania. NOWOŚĆ! Wyprodukowane w technologii Silver+, zawierają jony srebra.
Każdego dnia dbają o zdrowie i jednocześnie o komfort Twoich nóg.  Veera stosowana jest głównie w profilaktyce i pierwszych objawach zmian żylnych. Rajstopy Veera wyglądają niezwykle neutralnie, nie odznaczają się pod ubraniem, a znacznie się różnią właściwościami. Tak wygląda ściągacz w pasie, który jest wygodny i dobrze utrzymuje rajstopy na właściwym miejscu :)


 Osoby, które nie znają jeszcze tych produktów mogą być zaskoczone, czy tez zdziwione tym, że rajstopy ciasno zakładają się, lecz tak właśnie ma być.
Rajstopy Veera mają uciskać, bo to właśnie stopniowany ucisk wspomaga krążenie.
To on sprawia, że przez cały dzień nogi są lekkie. Ważny jest oczywiście też właściwie dobrany rozmiar.

 Pierwsze efekty są zauważalne od razu, gdyż ucisk działa natychmiast i od razu odczuwa się różnicę w lekkości nóg.
Produkty kompresyjne należy oczywiście stosować regularnie, wtedy są najlepsze efekty .

Co wyróżnia te rajstopy pod względem wizualnym?
– splot w kształcie plastra miodu (można go zobaczyć gołym okiem /

– produkty są anatomicznie dziane, dlatego po ich otworzeniu od razu mają kształt nogi (nie są proste, jak zwykłe rajstopy)

– mają zaznaczone palce i piętę (jest to bardzo ważne, dzięki temu ubierasz produkt prawidłowo, a ucisk znajduje się we właściwym miejscu – wszystkie produkty uciskowe powinny tak wyglądać). 

  
Dzięki tym produktom moje nogi nawet po całym dniu nie są ociężałe i "zmęczone",  zapewniają  mi całodzienną lekkość nóg .

Zarówno rajstopy i pończochy  bardzo polubiłam . 
Rajstopy te mogą  nosić również osoby, które nie mają nic wspólnego z żylakami, a zależy im na profilaktyce i niezwykłym komforcie, czego efektem jest całodzienna lekkość nóg .

Profilaktyka najważniejsza - lepiej jest zapobiegać powstawaniu żylaków, niż leczyć je, na razie tego się trzymam i oby tak zostało jak najdłużej :)

Pozdrawiam.

8 komentarzy:

 1. uwielbiam rajstopy tej marki, fantastyczne i zdrowe dla nóg.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne rozwiązania dla zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja mama zaczęła testowanie produktów tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę zakupić kilka par na jesienną szarugę. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiesz. To niegłupie. Mnie wciąż tak bardzo bolą nogi. Chyba sobie takie cos fundnę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Po produkty podkolanówki przeciwżylakowe zapraszam na www.cepsports.pl

  OdpowiedzUsuń