2/28/2017

Zestaw DF5 MEN z szamponem przeciwłupieżowym.


Dzisiaj chciałam przekazać opinię o zestawie z szamponem przeciwłupieżowym DF5 marki Dermo Future, którą przygotowałam wraz z mężem z racji tego, że ten zestaw jest po prostu przeznaczony dla mężczyzn :). 

 Wpis będzie o zestawie jako całości, lecz wspomnę, że szampon ten poznał mąż wcześniej i świetnie sprawdził się on, nie tylko jako pomoc w walce z łupieżem, lecz także bardzo ładnie zminimalizował podrażnienie skóry, które najpewniej wywołał łupież. Dlatego teraz chciał wypróbować zestaw, aby jeszcze bardziej zadbać o skórę głowy, jak i wypadanie włosów .
W zestawie znajduje się:

  • szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn 200 ml
  • kuracja przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 30 ml
  • kosmetyczka, która jest pojemna .

                                                 Tak prezentuje się ten zestaw .
 Szampon przeciwłupieżowy DF5 zawiera substancje o potwierdzonym działaniu przeciwłupieżowym: klimbazol oraz pirokton olaminy, które przywracają równowagę skóry głowy, likwidując widoczne oznaki łupieżu, oraz kompleks składników aktywnych HAIRNEW-2His, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. 
Szampon łagodnie myje włosy i oczyszcza z zanieczyszczeń, w delikatny sposób wymywając złuszczony naskórek skóry głowy. Wyraźnie nawilża i łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie swędzenia i dyskomfortu wywołanego przez łupież. Stosowanie szamponu DF5 powoduje, że włosy są miękkie i lśniące. Uzupełnieniem składu jest polimer, dzięki któremu włosy łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.
 
Wskazania: szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn do codziennego stosowania.
 
Sposób użycia jest taki, jak dla wszystkich innych szamponów . 
 
Składniki aktywne: klimbazol, pirokton olaminy, kompleks składników aktywnych HAIRNEW-2His.


Regularność stosowania wszelakich produktów to podstawa, dlatego też wspieram małżonka, przypominając mu o tym.  Ostatnio borykał się on z problemem powracającego łupieżu, dlatego chętnie wypróbował ten produkt z nadzieją, że pomoże i zmniejszy ten przykry problem na głowie .

 Szampon łagodnie myje włosy i sprawia, że są one miękkie, dokładnie oczyszczone, przy czym nie podrażnia skóry głowy, lecz zmniejsza podrażnienia, co za tym idzie poprawia stan skóry i zmniejsza uczucie swędzenia wywołane łupieżem.Kolor szamponu jest mleczno-perłowy, wpadający w delikatny żółty odcień, zapach przyjemny i charakterystyczny dla męskich produktów, czyli zdecydowany, raczej mocny :)
 Kuracja przeciw wypadaniu włosów z kompleksem Hairnew – 2His stymulującym produkcję cząsteczek kotwiczących włosy. Hamuje wypadanie włosów. Pobudza wzrost włosów.

Kuracja przeciw wypadaniu włosów DF5 to specjalistyczny innowacyjny preparat do włosów osłabionych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura nowej generacji łączy w sobie kompleks składników aktywnych HAIRNEW-2His, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. 

Kuracja skutecznie hamuje wypadanie włosów, odżywia cebulki włosowe i przyspiesza ich wzrost, sprawia, że włosy są mocniejsze i grubsze, przez co zwiększa się ich objętość, dzięki wzmocnieniu cebulek włosa silniej je zakotwicza, dotlenia skórę głowy oraz odżywia i nawilża włosy.

Pierwsze efekty zauważalne przy regularnym stosowaniu już po miesiącu.


Sposób użycia: raz dziennie nanieść płyn na suchą skórę głowy, szczególnie w miejscach wypadania włosów, i lekko rozcierać opuszkami palców. Umyć ręce po zastosowaniu preparatu. Przez co najmniej 4 godziny po wtarciu preparatu nie myć włosów ani głowy. W celu uzyskania zadowalającego efektu aplikować regularnie.

Składniki aktywne: aktywny kompleks Hairnew – 2His,
 Wcześniej nie znaliśmy tego produktu, więc bacznie przyglądał się mąż efektom, które przy regularnym stosowaniu powinny być zauważalne.

Jak sprawowała się ta kuracja do tej pory ?
Na pewno nie podrażniła skóry głowy, co jest bardzo ważne, lecz fajnie dba o skórę głowy . Poza tym aplikacja jest prosta, dozownik działa bez zarzutu. Włosy nabrały blasku, dobrze się układają, chociaż są krótkie to widać to, gdyż nie są takie sztywne, tylko miękkie teraz, pełne życia .  Konsystencja jest lejąca, jak woda i zapach ma wyczuwalny taki alkoholowy mocno.
 Co do wypadania włosów to mamy nadzieję, że efekt będzie trwał długo, gdyż po miesiącu stosowania włosów na pewno nie ubyło, chociaż przed tą kuracją nie wypadały jakoś strasznie to fajnie jest zadbać o to, aby wzmocnić cebulki włosów i zapewnić im wiele dobrego.

Jeżeli efekt dotyczący wypadaniu włosów będzie długotrwały to na pewno nie będziemy mieć nic przeciwko temu :).

Cieszy nas fakt, że zadziałał ten zestaw dobrze, bez podrażnień :).

Cena aktualna wynosi 30,03 zł w sklepie internetowym tenex24.pl .

15 komentarzy: