1/30/2018

Kolorowy magiczny ręcznik dla dzieci.

 Magiczny ręczniczek to niesamowita radość dla dzieci i nie tylko. Z małej kostki zmienia się w fajniutki ręcznik. Przyznam, że i ja z zaciekawieniem przyglądałam się tej fajnej przemianie ręczniczka, aby ujrzeć efekt końcowy. Na czy polega ta "magiczność" ręczniczka ? Otóż pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się sprasowana kostka o wymiarach 5x5x2 cm, która, po rozpakowaniu i zanurzeniu /lub też polewaniu / w ciepłej wodzie, zamienia się w ręczniczek o wymiarach 30x30 cm. 

Na pewno jest on wielką atrakcją dla dzieci, zwłaszcza, że takie ręczniczki widziałam w wielu wersjach kolorystycznych i też takie z ulubionymi bajkowymi postaciami ze świata m.in. Disneya. Przyznam, że wcześniej nie miałam styczności z nim i o sposobie "rozprostowania" go doczytałam sobie troszeczkę ;)  

 Wykonany ze 100% bawełny ręczniczek po przemianie z twardej kostki w mięciutki ręczniczek może mieć szerokie zastosowanie - przydaje się zarówno w kuchni i łazience, jak i podczas podróży. 

Ten ręczniczek jest miły w dotyku oraz bardzo dobrze wchłania wodę i szybko wysycha. Zaletą są też żywe i trwałe kolory, ozdobione postaciami z ulubionych bajek, lub jak ten nasz w fajny inny wzór .
 Tak więc zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszej magicznej przemiany twardej kostki w kolorowy ręczniczek :)
 My wybrałyśmy metodę zanurzenia w ciepłej wodzie. Trwało to ok 5 minut . Potem ukazał się nam miły i kolorowy widok:) Pomagała i przy tym córeczka.


  

Cena ręczniczka o wymiarach 30X30 wynosi w przybliżeniu ok 6 - 7 zł.

Jakie są Wasze doświadczenia z takimi produktami ?

Pozdrawiam :)

12 komentarzy:

 1. dostałam taki w prezencie z moją ulubioną minnie mpuse! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, córce by się pewnie spodobał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chetnie siostrze bym kupila. Lubi takie wynalazki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widziałam wcześniej takiego bajeru, dla dzieci super pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. moje chłopaki jak byli mali to im kupowałam takie ręczniczki (na wyjazdy, do przedszkola) ale były w kosteczkę i z obrazkiem Spider-mana ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostałam kiedyś dwa takie ręczniczki, oba z motywem moich ukochanych sów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy pomysł!:) Jestem absolutnie przekonana, że każdy dziedziak będzie miał banana na twarzy jak to zobaczy:) Ciekawe jak w praktyce jest z jakoscia recznika:) Musze wyprobowac. A jak ktos szuka "tradycyjnych" rozwiazan to tutaj maja fjane: link polecam!

  OdpowiedzUsuń