6/28/2018

Czy kobiety się zakładają ?

                                           
 Polityka, życie sławnych ludzi, wyniki gali Oscarów, nawet kolor sukienki, czy też aktualnie zapewne atrakcyjna jest piłka nożna. O to wszystko można się zakładać i nie czynią tego zapewne wyłącznie mężczyżni ;)

Jak wynika z badań CBOS, obstawianie zakładów sportowych to jedna z najpopularniejszych odmian hazardu. I choć wśród graczy wciąż dominują mężczyźni, to coraz częściej na grę u bukmacherów decydują się również kobiety.

Zakłady bukmacherskie to domena mężczyzn, teraz myślę, że na czasie jest piłka nożna.Liczba graczy zwiększa się, gdy zbliżają się ważne wydarzenia sportowe, takie jak mundial, mistrzostwa Europy w piłce nożnej czy igrzyska olimpijskie.Czy kobiety też się mogą tak zakładać ? Jestem pewna, że te które lubią piłkę nożną uwielbiają się zakładać i czynią to z radością.Ja lubię kibicować naszej drużynie, lecz na razie nie zakładałam się w tej dziedzinie. Lubię czasem jakieś zdrapki, czy wcześniej typowałam liczby w lotto.Na razie ta "twórczość" mi przeszła, lecz być może za jakiś czas spróbuję znowu szczęścia :)

Na wzrost zainteresowania zakładami wzajemnymi wśród kobiet ma wpływ również coraz szersza oferta tych niezwiązanych ze sportem, dotyczących np. show-biznesu czy polityki. Przed wprowadzeniem w życie nowej ustawy hazardowej firma Uni-x umożliwiała typowanie, który film lub aktor zdobędzie Oscara. Posiadający licencję Ministerstwa Finansów bukmacher który sponsoruje klub z Warszawy swego czasu udostępnił graczom możliwość obstawiania zakładów, dotyczących zwycięskiego jurora amerykańskiej edycji programu X-Factor, a obecnie w ofercie firmy znajdują się m.in. zakłady, dotyczące najpopularniejszych wydarzeń politycznych w nadchodzącym roku.


Czytałam, że w ostatnich miesiącach bardzo atrakcyjne były zakłady dotyczące spodziewanego na Wyspach trzeciego potomka księcia Williama oraz księżnej Kate. Faworyzowane były narodziny chłopca (kurs 10-11), podczas gdy szanse na pojawienie się bliźniaków szacowane były na 20-1, a trojaczków – 150-1. Jednak typowanie płci i imienia, a także dnia i daty narodzin „royal baby” możliwe było także u polskich bukmacherów – zakłady, dotyczące narodzin trzeciego potomka brytyjskiej pary książęcej. 
Tego typu zakłady z pewnością zwiększają zainteresowanie grą u bukmacherów wśród pań.  
Przyznam, że takie typowanie to też fajna forma rozrywki, adrenaliny i jak uda się coś wygrać to super sprawa :)

Warto poczytać o najciekawszych mundialowych zakładach, temat bardzo na czasie, wcześniej warto znaleźć informacje o bonusach na takie zaklady : https://www.legalsport.pl/rankingi/ranking-bonusow-powitalnych/ - można wtedy postawić zakład za drugie tyle od własnej wpłaty (tzw bonus od depozytu).

Została przygotowana cała gama zakładów specjalnych na mundial. Wśród nich najwięcej dotyczy oczywiście aspektów typowo piłkarskich, ale nie brakuje również tych związanych z innymi kwestiami. Z tych pierwszych szczególną uwagę przykuwają zakłady z najwyższymi kursami, a więc że jeden zespół zakończy zmagania grupowe z bilansem bramkowym 0:0 (kurs 250,00), że zakład na to, że Rosja wygra mundial bez straty bramki w całym turnieju ( kurs 8888,00) oraz że z fazy grupowej awansują tylko zespoły spoza Europy (kurs 9999,00).

A teraz ciekawostka i ... pozapiłkarskie zakłady specjalne .Przyznam, że nawet są zabawne, ciekawe i nie sposób obok takich propozycji przejść obojętnie. Oto propozycje :  zupełnie nagi kibic wybiegnie na boisko (bukmacher nie uważa tego za całkiem nieprawdopodobne, bo kurs bukmacherski na takie wydarzenie wynosi tylko 8,00) lub że Mohamed Salah zostanie zmieniony po faulu Sergio Ramosa (55,00). Propozycją głównego sponsora Legii Warszawa nie będą zawiedzeni również miłośnicy zwierząt, którzy postawić mogą zakład na to, że podczas spotkania na boisku wybiegnie pies (kurs 10,00) lub niedźwiedź (kurs 50,00) oraz że jeden z meczów zostanie przerwany ponieważ na boisku pojawi się wilk i zając (600,00).

Prawda, że to bardzo ciekawe zakłady  i nie tylko dla mężczyzn ;)
Pozdrawiam.

6 komentarzy:

 1. Niektóre zakłady są naprawdę ciekawe :D Ja raczej nie biorę udziału, sporadycznie wyślę jeden kupon totka i to wszystko :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie i mecz i royal baby są jednakowo emocjonujące - mniej więcej tak jak obserwowanie schnącej farby.
  Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego modowego serwisu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uważam że kobiety tak samo jak i mężczyźni lubią obstawiać mecze i zakładać się. Przecież tutaj chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i nic więcej. Ja lubię sobie postawić na jakiś mecz na https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie a jeśli wpadnie wygrana to wtedy moje szczęście jest jeszcze bardziej wyraziste.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawy wpis. Jestem pod wrażeniem !

  OdpowiedzUsuń