3/05/2019

Novex Brazilian Keratin, szampon z keratyną .

  Suche i zniszczone włosy...ciężko doprowadzić je do ładu i ładnego wyglądu.  Jeżeli znasz ten problem polecam wypróbować szampon, który sprawdził się u mnie, więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że posłuży idealnie również na innych , podobnych włosach do moich, które były ostatnio "nie za bardzo idealne a więc przesuszone i żle układające się. 
 Od sklepu FRYZOMANIA.pl otrzymałam ponad miesiąc temu taki oto produkt
Novex Brazilian Keratin szampon z keratyną został opracowany specjalnie z myślą o profesjonalnej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Swoje działanie opiera przede wszystkim na odżywczej keratynie. Przenika ona do wnętrza włosów, wzmacnia ich strukturę i uzupełnia ubytki. Dba o prawidłowy poziom nawilżenia włosów. Na skutek tego, włosy stają się zdecydowanie mocniejsze, zdrowsze i bardziej odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. 
Stosując szampon z keratyną regularnie, idealnie zadbasz o swoje włosy, sprawisz, że będą one zdrowe, mocne i błyszczące. Staną się bardziej miękkie, przyjemniejsze w dotyku oraz bardziej podatne na układanie.

Pojemność 300 ml
Cena aktualna 35 zł
Do kupienia TUTAJ /klik/

Główne jego zalety, które są naprawdę zauważalne to pielęgnacja, nawilżanie i regeneracja włosów.

Szampon bardzo ładnie i ciekawie zarazem pachnie, jest bardzo wydajny i super pieni się, nawet przy małej ilości produktu, który jest koloru mlecznego (perłowego) . U mnie sprawował się bardzo dobrze od pierwszego użycia. Włosy są ładniejsze, bardziej miękkie, lepiej układają się i wyrażnie są mniej suche, szorstkie...nawet nie muszę używać żadnej odżywki, tak fajnie działa ten szampon .


W sklepie Fryzomania można zakupić cały zestaw, który zapewne jeszcze lepiej zajmie się włosami, czyli szampon o który dzisiaj przedstawiłam, odżywkę oraz maskę  z tej samej serii. 

Szampon polecam i to bardzo, zaś odżywka i maska kuszą mnie , aby i je wypróbować :)

Dajcie znać, czy znacie całą serię produktów Novex Brazilian Keratin, gdyż jestem ciekawa Waszych opinii .

Pozdrawiam.

                                

4 komentarze: