6/11/2019

Na ratunek skórze suchej - żel Bio-Oil .

  W żelu do skóry suchej Bio-Oil woda, która jest dostępna w większości produktów dostępnych na rynku została zastąpiona olejami, dzięki czemu produkt niemalże w całości działa aktywnie na skórę, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia. 

Tak więc to jest już jeden plus...a są i kolejne....
Dla mnie plusem nie koniecznym, lecz jak ładnie pachnie produkt to oczywiście jestem bardzo zadowolona i tutaj jest ten efekt rewelacyjny, czyli przepiękny zapach na skórze, taki radosny, wiosenny a nawet i lato przypomina .


Kolejny plus to fakt, że produkt jest odpowiedni do skóry wrażliwej i niekomedogenny (nie zatyka porów).

Inna zaleta  bardzo fajna to konsystencja żelu, która sprawia, że produkt jest niezwykle wydajny . Wystarczy nałożyć naprawdę niewielką ilość na skórę i mamy zapewnioną pielęgnację nawilżającą
 .Dodam, że ta konsystencja jest w formie takiego gęstego kisielu, lub rzadszej galaretki, jak kto woli i w  apetycznym kolorze różowym ;)


Żel do skóry suchej Bio-Oil może być stosowany w pielęgnacji zarówno skóry twarzy, jak i całego ciała. Ja przyznam, że raczej stosuję na ciało, gdyż są na nim miejsca bardziej przesuszone, aniżeli twarz / zwłaszcza w lecie/ .


Bazę i zarazem najważniejszy składnik produktu stanowi olejek Bio-Oil, który ma ponad 30-letnią udokumentowaną skuteczność, również w pielęgnacji skóry suchej.


Zanim wypróbowałam ten produkt po głowie krążyły mi różne myśli, zwłaszcza pytania, jak będzie sprawował się ten olejek do skóry suchej, czy się sprawdzi u mnie ?. 


 Teraz już wiem, że warto było wypróbować go - jestem zadowolona z działania i efektu końcowego, czyli ukojonej i nawilżonej skóry .Pozdrawiam.

11 komentarzy:

 1. muszę wypróbować ten kosmetyk, moja skóra jest bardzo sucha

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Bio-oil miałam jedynie ich sławny olejek, ale nie byłam zadowolona. Na razie nie kusi mnie nic innego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Olejek wydaje się być ratunkiem, szczególnie podczas zimy! :)
  Pozdrawiam serdecznie, dołączam do grona czytelników
  Aleksandra

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry produkt na przesuszone partie ciała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj, kredyt między osobami fizycznymi jest operacją finansową polegającą na pożyczaniu pieniędzy bezpośrednio od ludzi bez interwencji banku. Przez większość czasu odbywa się to w środowisku rodzinnym lub przyjaznym. Ale ostatnio możesz pożyczyć od nieznajomego. Jestem skłonny oferować pożyczki każdemu, kto ma możliwość spłaty kredytu bez obaw. Z niecierpliwością czekam na kontakt z tobą, jeśli naprawdę potrzebujesz kredytu i jeśli jest to dobra wola.

  E-mail: ( simondurochefort@gmail.com )

  OdpowiedzUsuń
 6. Mainkan permainan Poker dan Casino, serta jangan lupa mendapatkan promo yang tersedia disetiap permainan tersebut. Untuk info pentingnya bisa dilihat pada situs dibawah ini.

  InfoJitu
  InfoPendek
  CheatPasti
  SitusPanas

  OdpowiedzUsuń