6/11/2019

Na ratunek skórze suchej - żel Bio-Oil .

  W żelu do skóry suchej Bio-Oil woda, która jest dostępna w większości produktów dostępnych na rynku została zastąpiona olejami, dzięki czemu produkt niemalże w całości działa aktywnie na skórę, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia. 

Tak więc to jest już jeden plus...a są i kolejne....
Dla mnie plusem nie koniecznym, lecz jak ładnie pachnie produkt to oczywiście jestem bardzo zadowolona i tutaj jest ten efekt rewelacyjny, czyli przepiękny zapach na skórze, taki radosny, wiosenny a nawet i lato przypomina .


Kolejny plus to fakt, że produkt jest odpowiedni do skóry wrażliwej i niekomedogenny (nie zatyka porów).

Inna zaleta  bardzo fajna to konsystencja żelu, która sprawia, że produkt jest niezwykle wydajny . Wystarczy nałożyć naprawdę niewielką ilość na skórę i mamy zapewnioną pielęgnację nawilżającą
 .Dodam, że ta konsystencja jest w formie takiego gęstego kisielu, lub rzadszej galaretki, jak kto woli i w  apetycznym kolorze różowym ;)


Żel do skóry suchej Bio-Oil może być stosowany w pielęgnacji zarówno skóry twarzy, jak i całego ciała. Ja przyznam, że raczej stosuję na ciało, gdyż są na nim miejsca bardziej przesuszone, aniżeli twarz / zwłaszcza w lecie/ .


Bazę i zarazem najważniejszy składnik produktu stanowi olejek Bio-Oil, który ma ponad 30-letnią udokumentowaną skuteczność, również w pielęgnacji skóry suchej.


Zanim wypróbowałam ten produkt po głowie krążyły mi różne myśli, zwłaszcza pytania, jak będzie sprawował się ten olejek do skóry suchej, czy się sprawdzi u mnie ?. 


 Teraz już wiem, że warto było wypróbować go - jestem zadowolona z działania i efektu końcowego, czyli ukojonej i nawilżonej skóry .Pozdrawiam.

8 komentarzy: