6/15/2016

Lipton, konkurs Pisz & love .

                                                  Witam :)
Herbatki Lipton każdy na pewno zna. Tygodniowo przeciętny Polak wypija około 17 filiżanek herbaty. Najczęściej wybiera czarną :)
Ja lubię tradycyjny smak czarnej herbaty, lecz aktualnie bardziej smakują mi te o różnych aromatach, np kwiatowym :)

 Aktualnie Lipton zachęca do dzielenia się pozytywną energią wszystkich, którzy mają ochotę i pomysł na wzięcie udziału w konkursie Pisz & love, który trwa do 26 czerwca


  Szczegóły akcji Pisz & love - Akcja pod hasłem Jeloł! Pisz&Love to konkurs dla osób pełnych pozytywnej energii, które pragną zarażać optymizmem i wprawiać innych w dobry nastrój. Aby wziąć udział w akcji wystarczy wejść na stronę www.piszandlove.pl i dać się ponieść swojej kreatywności. 

Zasady są proste i przejrzyste. Wystarczy stworzyć krótkie, radosne i optymistyczne hasło, które wywoła uśmiech. Hasło, które pozwoli dzielić się radością i cieszyć się życiem. Warto postawić na fantazję, dobry humor, grę słów, skojarzenia i innowacyjność. Hasło powinno się składać z nie więcej niż 60 znaków. 

Jest o co walczyć ! 
Aż 100 zwycięskich haseł pojawi się na zawieszkach limitowanej edycji herbaty Lipton Yellow Label dostępnej w regularnej sprzedaży w czwartym kwartale 2016 roku, konsumenci będą mogli wybierać spośród opakowań zawierających 25, 50, 75, 88 i 100 saszetek. 
Dodatkowo 10 najlepszych haseł znajdzie się na banerach kampanii na stronach internetowych. 
W charakterze nagród będą też vouchery do Katalogu Marzeń oraz wyjątkowe termiczne kubki Lipton, dzięki którym można delektować się smakiem herbaty w każdej chwili – podczas spaceru, pikniku, wypadu na miasto, czy długiej podróży.



 Warunki konkursu oraz regulamin dostępne na stronie www.piszandlove.pl
Zgłoszenia można nadsyłać do 26 czerwca, a zebrało się ich już ponad 3768. 

Zatem do dzieła, ja zamierzam wziąć udział :)

Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz