5/08/2017

Mleczna pielęgnacja włosów z produktami Nivea Hairmilk .

 Niedawno ukazała się mleczna seria do pielęgnacji włosów, w której skład wchodzi szampon, klasyczna odżywka oraz odżywka ekspresowa w formie sprayu. Dzisiaj przedstawiam moją opinię na temat produktów przeznaczonych do normalnej struktury włosów .

Nivea Hairmilk to „mleczna rewolucja” w pielęgnacji włosów. Dlaczego? 
Ponieważ jako pierwsza odpowiada na potrzeby włosów cienkich, normalnych i grubych, regeneruje je bez obciążania. 

Naturalne proteiny mleka mają wyjątkowe właściwości odżywcze dla włosów:

  • Zapobiegają uszkodzeniom i rozdwajaniu się końcówek.
  • Intensywnie regenerują i wzmacniają włosy.
  • Zwiększają wytrzymałość włosów na rozciąganie.
  • Zwiększają połysk.
  • Ułatwiają rozczesywanie.
  • Tworzą film ochronny, który uszczelnia i wygładza włosy.
  • Poprawiają sprężystość.
  • Nawilżają i zapobiegają nadmiernej utracie wody.

Rewolucyjne odżywienie bez obciążania z Nivea Hairmilk
Eksperci Nivea zawarli proteiny mleka w nowej linii produktów do pielęgnacji włosów Nivea Hairmilk ze względu na ich nawilżające i łagodzące właściwości. Jak dowodzą badania, są proteiny mleka są szczególnie skuteczne w pielęgnacji włosów wymagających regeneracji – dodają blasku, wygładzają i sprawiają, że włosy ładniej się układają.
W produktach z linii Nivea hairmilk działanie protein mleka zostało wzbogacone o dodatkowe składniki pielęgnujące:
  • Eucerit – czyli tzw. piękny wosk opracowany przez Beiersdorf, nadaje fryzurze piękny połysk i chroni powierzchnię włosa przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Pantenol – nawilża, regeneruje i wzmacnia włosy od środka.
 Mleczny Szampon od NIVEA to pielęgnacja, która wnika głęboko we włosy, intensywnie je regenerując, bez ich obciążania. Innowacyjna formuła zawiera naturalne proteiny mleka i Eucerit® oraz jest dopasowana do struktury Twoich włosów, dzięki czemu pozostawia je gładkie i lśniące.
Szampon ma lekką konsystencję, która świetnie rozprowadza się na całych włosach, dobrze się pieni . Ja mam włosy do ramion, więc wydajność jest dobra . Dokładnie myje włosy, fajnie je nawilża, nie plącze i nie obciąża, co jest ważne.Włosy dzięki niemu są miękkie, gładkie nawilżone, odżywione i zadbane.


 NIVEA® Mleczna odżywka pielęgnująca do włosów o strukturze normalnej Hairmilk z naturalnymi proteinami mleka pielęgnuje każdy kosmyk włosów, bez ich obciążania. Włosy zyskują wspaniały wygląd i zupełnie nowe życie. Formuła mlecznej odżywki zawiera proteiny mleka oraz Eucerit, dzięki czemu intensywnie regeneruje włosy i wzmacnia je od wewnątrz. Składniki zawarte w odżywce wypełniają ubytki w strukturze włosa i dzięki temu chronią Twoje suche i zniszczone włosy przed dalszym zniszczeniem. 
 Odżywka do włosów posiada dużo gęściejszą konsystencję, niż szampon, czyli tak, jak większość odżywek, które znam. 
Po spłukaniu włosy są gładziutkie, miękkie, dobrze układają się i nie ma efektu "puszenia się". Odżywka dogłębnie nawilża włosy, wzmacnia zatem jeszcze bardziej i tak fajne działanie szamponu. Po regularnym stosowaniu takiego duetu włosy stają się bardziej odżywione, lśniące oraz wygładzone i widać, że taka pielęgnacja im służy.
Lubię te produkty w całości za to, że nie obciążają moich włosów

 NIVEA® Ekspresowa odżywka regenerująca do włosów o normalnej strukturze Hairmilk z naturalnymi proteinami mleka pielęgnuje i odbudowuje każdy kosmyk włosów, bez ich obciążania. Włosy zyskują wspaniały wygląd i zupełnie nowe życie. Odżywka głęboko pielęgnuje włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Formuła mlecznej odżywki zawiera proteiny mleka oraz Eucerit® , dzięki czemu włosy natychmiast odzyskują blask i stają się bardziej sprężyste. Odżywka chroni przed uszkodzeniami termicznymi, zwiększa objętość włosów i zapobiega ich łamaniu się.
Jest to fajny produkt, bardzo wygodny w użyciu, gdyż nanosimy ją na włosy i nie spłukujemy. Odżywka ma bardzo lekką konsystencję. Można używać jej na lekko wilgotne lub suche włosy.
Po nałożeniu odżywki włosy stają się pachnące, miękkie, bardziej sprężyste, lśniące. Jest to świetne działanie, jak odżywki, o której pisałam wyżej, lecz plus jest taki, że tej nie trzeba spłukiwać z włosów, więc mamy tutaj też odrobinę oszczędzonego czasu w łazience :) 


Zarówno szampon, jak i odżywki mają kolory białe. Zapach tych produktów jest przyjemny i będzie on raczej dobrze znany wszystkim, gdyż jest inspirowany klasycznym, uwielbianym od pokoleń zapachem kremu Nivea .

Produkty z linii Nivea Hairmilk uwzględniają nie typ, a strukturę włosów i są dostępne w trzech wariantach: dla włosów cienkich, średnich i grubych. 


 Informacje na temat wszystkich wariantów można znależć tutaj  NIVEA HAIRMILK .

Pozdrawiam :)

14 komentarzy: